صفحه نخست

مقاله ها

مقررات و قوانین رزرو ویلا

 مقررات و قوانین واحدهای اقامتی

 

نکته: تمامی ویلاهای ثبت شده در سایت رامسر اسکان دارای مجوز و قیمت گزاری شده از سازمان گردشگری شهرستان رامسر میباشد.کارشناسان گردشگری بعد از بازدید از ویلا قیمت ویلا را بر اساس جمعیت/تاریخ رزرو شده /امکانات و غیره ... تعیین مینماید.به طوری که در ایام عید قیمت با ایام زمستان یا تابستان فرق دارد.اولین سایتی هستیم که بر اساس قیمت گزاری سازمان گردشگری ویلا را در شهر توریستی رامسر اجاره میدهیم.

 

۱) ساعت تخلیه و تحویل در هتل و هتل آپارتمان و متل ساعت 2 بعد از ظهر و در دیگر واحدهای اقامتی و ویلاها 12 ظهر می باشد.و ساعت تحویل ویلا به مهمان ساعت 2 بعدازظهر میباشد.

 

۲) ارائه اصل سند شناسایی و شناسنامه زوجین مطابق با مشخصات میهمان الزامی میباشد.

 

۳) همراه داشتن وسایل طبخ در هتلها ممنوع می باشد.

4) مسافرین محترم قبل از ورود به ویلا تمامی مبلغ را تصویه کرده و کلید ویلا را تحویل مسافر داده و نیم ساعت قبل از رفتن با شماره ثبت شده تماس حاصل نمایند.

 

  مقررات جرایم و ابطال:

 

۱) چنانچه میهمانان در موعد مقرر به هتل یا ویلا مراجعه ننمایند مکان ذخیره شده فقط به مدت یک شب خالی نگه داشته و روز بعد باطل خواهد شد.

 

۲) جرائم انصراف واحد اقامتی بشرح ذیل از مبلغ پرداختی کسر و مابقی وجه دریافتی مسترد خواهد شد.

 

۲-۱) میهمانان می تواند با درخواست کتبی یا با تماس گرفتن به شماره دفتر نگین سبز و دادن مشخصات کامل خود رزرو را ابطال نمایند.

 

10. از تاریخ 93/12/28 تا تاریخ 94/1/20 جهت رزرو ویلا تمامی مبلغ دریافت میشود.به دلیل تعطیلان رسمی و هجوم مسافرین خیلی زیاد به شهر رامسر قوانین رزرو مبلغ دریافتی تعقییر پیدا میکند.

 

۲-۲) شرایط ابطال رزرو بشرح ذیل می باشد:

 

الف: تا 15 روز روز قبل از ورود میهمان بدون خسارت.

 

ب: از 10 تا 8 قبل از ورود میهمان 40% از هزینه یک شب اقامت از کل اتاق رزو شده بعنوان جریمه از مهمان اخذ می گردد.اگر چند شب باشد شبی 40 درصد برداشته میشود.

 

ج: از 7 تا 5 روز قبل از ورود میهمان 50% از هزینه یک شب اقامت از کل اتاق رزرو شده بعنوان جریمه اخذ می گردد.اگر چند شب باشد شبی 50 درصد برداشته میشود.

 

ب:3تا4 روز قبل از ورود میهمان 70% درصد از هزینه کل کرایه کسر میشود.

 

د: از 48 ساعت قبل از ورود میهمان 80% از هزینه یک شب اقامت کل اتاق رزرو شده بعنوان جریمه از میهمان اخذ می گردد.و اگر چند شب باشد شبی 80 درصد برداشته میشود.

 

و: 24 ساعت و کمتر از آن هزینه یک شب اقامت از کل اتاق رزرو شده بعنوان جریمه (noshow) از میهمان اخذ می گردد (تعطیلات رسمی و ساعات غیر اداری ملاک عمل نبوده و در صورت تقارن با چنین تعطیلاتی متقاضی می بایست زودتر از زمانهای ذکر شده اقدام به ابطال و انصراف و یا انجام تغییرات بنماید، در تعطیلات متوالی امکان مراجعه به دفاتر ذخیره جا و انجام تغییرات ابطالی و انصرافی وجود نداشته و متقاضی می بایستی حداقل هزینه یک شب را به عنوان جریمه پرداخت نماید.

 

۳) از روز 28 اسفند هر سال لغایت روز 15 فروردین مقررات ویژه ایام نوروز حاکم بر این مقررات بوده و ابطال ذخیره جا و استرداد وجه به ذخیره کننده امکانپذیر نمی باشد.

 

اخذ وظایف دفاتر رزرواسیون:

 

1/ طبق قانون رزرواسیون مسافر که دارای مجوز پروانه بهره برداری از سازمان میراث فرهنگی و اداره نظارت بر اماکن عمومی هستند.در مقابل اجرت واسطه انجام معامله حق الزحمه ای به مبلغ 20درصد هر شب دریافت میشود که به عهده ی طرفین معامله میباشد.

 

2/ماده 352.ق.ت:به محض آنکه معامله به راهنمایی دفاتر رزرواسیون انجام گرفت دریافت اجرت را دارد حتی اگر معامله بعدا فسخ شود.

 

مهمان متعهد میشود که:

 

نظافت شما نشانه ی شخصیت شماست.خواهشمندیدم در زمان اجاره ویلا نظافت را رعایت فرمایید.

 

خواهشمندیدم در صورت نهایی کردن تصمیم خود رزرو را در دفتر ثبت نمایید.

 

1//رعایت مسائل اخلاقی قوانین حاکم جامعه بهداشت فردی و اجتماعی.

 

2//تمدید مدت زمان قرارداد و نیز تخلیه واحد اقامتی حتما با هماهنگی صورت گیرد.مهمان بدون اجازه با دفتر پذیرش حق تعداد خودرو و افراد را ندارد در صورت مشاهده معامله یک طرفه فسخ و مهمان واحد اقامتی را تخلیه نموده.و بابت افزایش تعداد میهمان در صورت هماهنگی و موافقت دفتر هزینه ای دریافت میشود.

 

3/ حفظ و نگهداری اشیاء قیمتی بر عهده ی خود مهمان میباشد ودر صورت تخلیه واحد اقامتی هیچگونه مسئولیتی پذیرفته نمیشود.تمامی وسایل و تجهیزات ویلا یا هتل به طور سالم تحویل داده و بدون هیچ مشکلی تحویل گرفته در صورت عدم صدمه خسارت دریافت میشود.

 

در صورت نهایی کردن ویلای مورد نظر جهت اجاره با شمارهای زیر تماس گرفته و کد ویلای مورد نظر را همراه با مشخصات کامل شخص اجاره کننده و همراه مبلغ بیانه به شماره حساب یا کارت واریز نموده و دفتر نگین سبز قرار داد را به ثبت رسونده در سامانه و قرارداد را از طریق فکس یا ایمیل برای مهمانان عزیز ارسال میشود.متاسفانه در برخی از موردها قرارداد ثبت شده اطلاعات گرفته و تمامی کارهای رزرو انجام شده مهمان بدون هماهنگی با دفتر قرارداد را برای بعضی از مشکلات شخصی فسخ مینمایند به همین دلیل این دفتر با مجوز های رسمی که از تمامی سازمان های دولتی در رامسر رادارا میباشند توانسته اعتماد بین مشتریان خود را به دست بیاورد به همین دلیل دفتر نگین سبز جهت اجاره ویلا در رامسر یا تورهای گردشگری اول از مطمئن بودن رزرو در تاریخ ان و بعد گرفتن مشخصات و بیانه قرارداد مورد نیاز را صادر و به ثبت رسونده است و برای مهمانان ارسال میشود خواهشمندم نکات بالا را رعایت فرمایید.تعداد شب ویلا یک شب باشد نصف مبلغدریافت میشود.اگر دوتاچهار شب باشد کرایه یک شب بیانه دریافت میشود.چهار شب به بالا کرایه دوشب دریافت میشود.

 

نکته:ما توانسته ایم با به روز رسانی عکس های ویلا تمامی مشخصات ویلا و تمامی تعقیرات ویلا را  نشان دهیم تا رزرو شما بر اساس عکسی که در سایت مشاهده مینمایید باشد و به روز رسانی شده است متاسفانه بعضی از سایتهای رزرو ویلا که در رامسر و شهرهای دور اطراف عکس های خیلی قدیمی و با کیفیت پایین برای مهمانان گزاشته اند و تعقییرات جدید ویلا را ثبت نکرده است ولی دفتر نگین سبز هر 30 روز تمامی مشخصات ویلا /قیمت ویلا/عکس های جدید ویلا/را به روز رسانی کرده تا برای مهمانان عزیز واضع تر باشد.

 

قرارداد ثبت شده نشان گر رزرو ویلا میباشد که مهمان عزیز با در دست داشتن قرارداد میتواند تمامی نکات و حتی میتواند از بعضی از سازمان های دولتی یا خصوصی ویلا را به صورت رایگان دریافت نمیاند.اولین دفتری میباشیم که امر رزرو ویلا را به صورت قانونی در رامسر شروع کردیم مسافرین محترم میتوانید از تمامی سازمان های دولتی شهرستان رامسر دفتر نگین سبز به مدیدرت نیما قاسم نژاد استعلام گرفته تا اعتماد مسافرین محترم به دفتر نگین سبز تایید شود.

 

ایام های تعطیل مثل ایام عید/تابستان/و روزای خاص قیمت ویلاها افزایش پیدا میکند خواهشمندم در این روزا با دفتر تماس گرفته و اطلاعات را بدست آورید.

      مشخصات جهت اجاره و قرارداد در ویلارامسر

 

میهمانان عزیز جهت قرارداد تمامی مشخصات زیر را به صورت کامل از طریق ایمیل یا پیامک برای دفتر ارسال نموده و منتظر ارسال قرارداد از طریق دفتر طی 1ساعت بعد باشید که از طریق ایمیل یا فکس ارسال میشود.

 

1. نام و نام خانوادگی/2.نام پدر/3.شماره شناسنامه/4.شماره ملی/5.تاریخ تولد که روز"ماه"سال تولد/6.شغل/7.تابیعت/8.کدپستی/9.وضعیت تاهل که شامل مجرد یا متاهل میشود/10.مدل خودرو که شامل نوع خودرو و رنگ خودرو میشود/11. پلاک خودرو/12.تعداد خودرو/13.تلفن های تماس/14.آدرس محل سکونت بسیار دقیق/15.تعدادت نفرات/16.ساعت ورود/17.ساعت خروج/18.تاریخ ورود/.19.تاریخ خروج/20/شماره یا کد ویلا .

    امیدوارم سفر خوبی به قطعه سرسبز مازندران عروس شهرهای ایران داشته باشید.

 

درباره ما

دفترپذیرش نگین سبز رامسر زیر نظر سازمان میراث فرهنگی صنایع دستی و گردشگری رامسر-رزرو آنلاین صدور قرارداد پاسخگویی و خدمات دهی 24 ساعته.رزرو لوکس ترین ویلاهای اجاره ای.بیش از 10 سال سابقه ی کاری در رامسر .داشتن گواهینامه مجوز تقدیرنامه های مختلف در زمینه گردشگری.9وب سایت تخصصی اجاره ویلا با قیمت گزاری شده به روز-پرداخت آنلاین تخفیف ویژه کد قرعه کشی و خدمات دهی های ویژه دیگر دفتر نگین سبز.ویلارامسر ارائه دهنده ویلاهای استخردار ساحلی جنگلی کلبه ای اقامتگاه سوئیت آپارتمان و .... در مناطق شمالی رامسر.شماره تماس دفتر نگین سبز پاسخگویی در ساعات اداری 01155261191 دفتر نگین سبز شعبه ویلارامسر //   شماره تلگرام پاسخگویی 24ساعته جهت رزرو و مشاوره: 09115010600 مهندس نیما قاسم نژاد// دفتر نگین سبز هر ساعتی از شبانه روز اماده خدمات رسانی و پذیرش میهمان میباشد.

کاربران آنلاین

ما 59 مهمان و بدون عضو آنلاین داریم

تماس با ما

پاسخگویی 24ساعته

09115010600  09196769822   09305271119   09111946858

مازندران.رامسر.خیابان عباس مفرد.میدان     شهیدرجایی.ابتدای بلوار دریا.دفترنگین سبز رامسر